میخوای راستشو بدونی ?من ازین لحظه ،ازین آدم ، ازین کشور ، ازین آدما، ازین زندگی ، ازین بسته بودن ، ازین قفس ، ازین جدا بودن ، ازین به حساب نیومدن ، ازین چشمایی که میبینم ، ازین صداها ، ازین نرو ،نبین ، نخون ،نکنا ، از سخنرانی ، از سخنرانی ، از سخنرانی، از جمله ی دوستت دارم، از دلم برات تنگ شده ها ،از دلم برات تنگ نمیشه ها،از دلم برات تنگ میشه ها ، از تلقین تفاله ی فکر متعفن دیگران ، از تقلید، از ادا درآوردن ، از نقش بازی کردن،ازفکر متعفن دیگران ، از ریش ها ، از با ریشه ها ، از بی ریشه ها ، از ریشه ها ، از اعتراض ، از مقصر شدن ، از حس متفاوت بودن ، از تنفر بی دلیل دیگران، از پول ،از سرکوب همیشگی خشمم ،از وانمود کردن به آروم بودن ازهمه ی اینا دچار تهوع ام .‌ برای من نقش بازی نکن ، به من دروغ نگو ، من میتونم بفهمم . من نخواستم اینجا بیام ، نخواستم تورو ببینم. من هیچی رو نخواستم . تو خواستی . پس منو برای چی سرزنش میکنی؟ تو چیزی که خودت پرورش دادی رو سرزنش می‌کنی؟ 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ دوربین‌های مدار بسته بهترین راههای امتحان شده کسب درآمد از اینستاگرام معجزه مزاج وانت بار تهران | اسباب کشی و حمل بار | تهران و تمام کشور مرنت انجمن علمی حقوق میبد کانال بدنسازی و لاغری فروش اینترنت ایرانسل ازبک